اطلاعات
مدير عامل / manager
آرشیو عکسهای یادگاری مهندسین
همکاران ما از ابتدا تاکنون
واحد کوپا آرمه
پروژه های اجرا شده
معماری و معماران
کارآموزان کوپاساز شمال

گروه های مطالب
پند و اندرز بزرگان
مدیران موفق و برندهای موفق
پیام های بازرگانی صنعت ساختمان sms
عکاسی معماری
معماری و معماران
معرفی معماران
مدیریت کسب و کار (DBA)
معماری ایرانی
کتاب های معماری
معماری و محوطه سازی
دکوراسیون داخلی
آثار باستاني و مناظر مازندران
اخبار استان و کشور
تازه های تکنولوژی و اخبار مهندسي
استاندارهای فنی و مهندسی
کتاب های مديريت پروژه و ساخت و مهندسي عمران
مجلات مديريت پروژه و ساخت و مهندسي عمران
مقالات مربوط به مديريت پروژه و ساخت و مهندسي عمران
پروژه های اجرا شده
کوپاساز شمال - حامی شطرنج نکا
معرفي استادکاران و صنایع مربوط به ساختمان
معرفي دفاتر مهندسين ساري
انبوه سازان مسكن مازندران

پیوند ها
كانون مهندسين ساري
سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران
انجمن شرکتهای ساختمانی و تاسیساتی استان مازندران
برق منطقه اي مازندران
استانداري مازندران
پايگاه جامع اطلاعات و فروش كتاب ايران
انتشارات كيان رايانه
موسسه مدیریت پروژه آریانا
بانک جامع مهندسی صنایع و مدیریت ایران - بتسا
اداره کل هواشناسی استان مازندران
مرکز عمران ایران
نظام فنی و اجرایی کشور
روستای زیبای آتنی /ساری/ مازندران
کانون مهندسین قائمشهر
شرکت شهرکهای صنعتی مازندران
سازمان نظام مهندسي ساختمان مازندران
سامانه تشخیص صلاحیت عوامل نظام فنی و اجرائی
معمارشیتکت
گروه معماری ساینار
باشگاه رفاهی مهندسین کشور
خانه >> دکوراسیون داخلی

 » 30 طرح آشپزخانه

ادامه مطلب...

 » تفرجگاه ييلاقي

هنگامی که تصمیم می گیرید خانه جدیدی در يك اقامتگاه تفريحي اجاره کنید، به دنبال بهترین راهكاري هستيد که بتوانید خانه رویایی در حد بودجه خود را پیدا کنید . با کمک امکانات و اطلاعاتی که ما در اختیار شما قرار می دهیم به راحتي مي توانيد تصمیم نهایی را بدون نیاز به زحمت زیاد بگیرید.

ادامه مطلب...

 » روياي سفيد و آبي

چه چيز مي تواند آرامبخش تر از سپري كردن ساعاتي خوش در يك ويلا به رنگ روياهايتان باشد؟ به نظر مي رسد كه اين ويلا همه نيازهاي شما را برآورده مي سازد و هر چيزي را كه براي آرامش و رهايي از استرس لازم داشته باشيد را مي توانيد در آن پيدا كنيد...

ادامه مطلب...

 » طراحي داخلي مدرن

اين خانه 2000 متري در اسپانيا واقع شده است و داراي كليه فضاهاي مدرن مورد نياز در يك خانه مي باشد. شامل پاركينگ، خشكشويي، آشپزخانه، حمام و سرويس بهداشتي، آشپزخانه، اتاق غذاخوري، اتاق كار، اتاق بازي كودكان، اتاق سرگرمي بزرگسالان، اتاق مطالعه، و كمدهاي لباسي به وسعت يك اتاق كامل مي باشند. خانه روي پلات مثلثي شكل بنا شده است.

ادامه مطلب...

 » دكوراسيون آشپزخانه با وسايل سفيد

وسايل و لوازم خانگي سفيد در هر آشپزخانه اي پيدا مي شوند. شايد تصور كنيد وسيله هاي سفيد به اندازه لوازم استيل شيك و با كلاس نيستند، اما مزيتي كه وسايل سفيد نسبت به انواع استيل دارند اين است كه اثر انگشت به سادگي روي آنها باقي نمي ماند. اگر اكثر وسايل اشپزخانه شما سفيد است و نمي دانيد بايد چگونه به آنها نظم و ترتيب داده و فضاي زيبايي در آشپزخانه خود خلق كنيد، پست منزل در مورد نحوه چيدمان وسايل سفيد در آشپزخانه را بخوانيد.

ادامه مطلب...

 » كابينت های مشكي آشپزخانه

نتخاب رنگ براي كابينت هاي آشپزخانه كار پيچيده اي است. اما از آن دشوارتر آن است كه تصميم بگيريد كابينت هاي آشپزخانه خود را مشكي كنيد. البته مشكي رنگ مورد علاقه افراد بسيار يادي است و در ايران نيز طرفداران زيادي دارد.

ادامه مطلب...

 » ظاهر آشپزخانه خود را بهبود بخشيد

هر چند در اتاق نشيمن تلويزيون تماشا مي كنيم و در اتاق خواب استراحت مي كنيم، اما هيچ موقع نبايد اهميت آشپزخانه را ناديده بگيريم. در حقيقت خاطره خوردن غذاهاي خوشمزه در همين آشپزخانه خلق مي شود. با توجه به اينكه آشپزي مي تواند خاطرات خوشي را از آشپزخانه در ذهن ما به يادگار بگذارد، اما اگر آشپزخانه به خودي خود ظاهر زيبايي داشته باشد، اين خاطرات به مراتب شيرين تر و به ياد ماندني تر مي شوند.

ادامه مطلب...

 » يخچالهاي رنگي در آشپزخانه

براي اينكه آشپزخانه شما رنگارنگ شود و از كار كردن در آن خسته نشويد، بايد آنرا با رنگ هاي دلخواه و متنوع رنگ آميزي كنيد. ديگر مجبور نيستيد يخچالهاي ساده و جاگير را با همان شكل و شمايل هميشگي تحمل كنيد. با خريداري يكي از اين يخچالهاي مدرن آشپزخانه خود را به يك اثر هنري تبديل كنيد.

ادامه مطلب...

 » آشپزخانه مخفي

كمپاني "فندي" اين بار راه خود را به سوي آشپزخانه ها باز كرده و دكوراسيون منحصربفردي را براي فضاهاي كوچك ابداع نموده است. اين ايده جديد به عنوان يكي از برترين طراحي هاي سال اروپا شناخته شده است و داراي مزاياي بيشماري مي باشد. از جمله فاكتورهاي ويژه اين ديزاين نوين مي توان به كم جا بودن، كاربردي بودن، زيبايي و قابليت مخفي شدن آن اشاره كرد.

ادامه مطلب...

 » فنگ شويي در آشپزخانه

آشپزخانه يكي از مهمترين مناطق خانه است كه بايد به دكوراسيون آن بيش از ساير قسمت ها توجه داشت، و اين امر به ويژه در حين رعايت اصول فنگ شويي از اهميت بيشتري برخوردار مي شود. فراموش نكنيد كه نحوه ديزاين و دكوراسيوني كه براي آشپزخانه در نظر مي گيريد، روي سلامت و موفقيت شما تاثير مي گذارد و به واسطه دكوراسيون مناسب اين فضا به كاميابي و قدرت دست پيدا مي كنيد.

ادامه مطلب...

 » آشپزخانه آرماني

همانطور كه مطلع هستيد صنعت لوازم خانگي در چند دهه اخير پيشرفت هاي چشمگيري در راه تحقق همه تصورات ذهني بشر دربر داشته كه آشپزخانه نيز از اين مستثني نبوده.

ادامه مطلب...

 » طراحي داخلي مدرن

طراحي داخلي مدرن اين خانه 2000 متري در اسپانيا واقع شده است و داراي كليه فضاهاي مدرن مورد نياز در يك خانه مي باشد. شامل پاركينگ، خشكشويي، آشپزخانه، حمام و سرويس بهداشتي، آشپزخانه، اتاق غذاخوري، اتاق كار، اتاق بازي كودكان، اتاق سرگرمي بزرگسالان، اتاق مطالعه، و كمدهاي لباسي به وسعت يك اتاق كامل مي باشند.

ادامه مطلب...

 » دفتر کار شاد

کار کردن در یک دفتر کار ، نباید کسالت آور و خسته کننده باشد . نیازی نیست با شلوغ نگه داشتن میز تحریر، کشوها و دیوار ها ، خود را یک فرد پر کار نشان دهید . دفتر کار به همان اندازه که محیطی جدی است ، به دلیل این که هر فرد بخش زیادی از عمر خود را در ان سپری می کند ، باید آسایش لازم برای گذراندن ساعات طولانی را داشته باشد . فضای دفتر کار بهتر است به محیطی دوست داشتنی تبدیل شود تا گذران وقت در ان به منزله ساعات کار اجباری به نظر نرسد .

ادامه مطلب...

 » دکوراسیون اتاق های بزرگ

بسیاری از افراد گمان می کنند چیدمان فضاهای بزرگ کاری راحت و بی دردسر است و هیچ محدودیتی برای طراحی وجود ندارد . اما بسیاری از طراحان معتقدند دکوراسیون فضاهای بزرگ نیز به سختی فضاهای کوچک است . برای چیدمتن فضاهای بزرگ نیز نکاتی وجود دارد که دانستن آن می تواند شما را در رسیدن به نتیجه مطلوب تر یاری کند .

ادامه مطلب...

 

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت کوپاساز شمال میباشد .

طراحی توسط : w3school.ir